Jump to content
Remove Ads

Featured Replies

I used five or six, no more than six. It was about 5 bucks a can at Walmart.

Let me also add this. Make sure to use the "straw," that comes with it. If you don't, it comes out way too fast and wastes it. I used one without the straw, and I used it up 3 times as fast



Remove Ads

Create an account or sign in to comment

Remove Ads

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.